Esenyurt Avukat

avukat

Esenyurt Avukat

Esenyurt Avukat ve danışmanlık hizmetleri talepleriniz için dilediğiniz zaman ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hukuki problemlerin çözümünde alanında deneyimli ve uzman olan Esenyurt avukat kadromuz sayesinde, yaşadığınız sorunların yasal çerçevede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm dava konuları ile ilgili uzmanlaşmış olan avukatlarımız, hakkaniyet ilkesi gereğince sizlere hizmet vermektedir. Her daim müvekkillerinin haklarını korumak konusunda çalışmalarını sürdüren Esenyurt avukat ekibimizi arayabilir ve tüm yasal sorunlarınız için profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Esenyurt Boşanma Avukatı

Esenyurt boşanma avukatı olarak uzun yıllardır edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübe ile siz değerli müvekkillerimiz yanında olmaktayız. Boşanma sürecinizde hak kaybı yaşamamak ve yasal süre içerisinde evliliğinizi sağlıklı bir şekilde sonlandırmak için, Esenyurt avukat ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli olmak üzere iki farklı dalda incelenebilmektedir. Gerek boşanma sebepleri, gerekse boşanma davası türü hakkında detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Ceza Avukatı

Esenyurt ceza avukatı ve ceza davaları ile ilgili profesyonel destek almak için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türk Ceza Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu kapsamında görülen ceza davalarında alanında deneyimli bir avukat ile birlikte çalışmak oldukça önemlidir.

Gerek Sulh Ceza, gerekse Asliye Ceza Mahkemelerinde görülecek olan ceza davalarında müşteki ve sanık müdafi görevi ile Esenyurt avukat ekibimiz yanınızda olmaktadır. En çok görülen ceza davaları içerisinde dolandırıcılık, alkollü araç kullanma, taksirle yaralama, güveni kötüye kullanmak ve diğer tüm ceza davalarını ilgilendiren konularda avukatlık hizmeti verilmektedir.

Esenyurt Gayrimenkul Avukatı

Esenyurt gayrimenkul avukatı ekibimiz, taşınmazlar ile ilgili olarak görülen tüm dava konularında deneyimli ve tecrübelidir. Gayrimenkul davaları sırasında avukat ile birlikte çalışmanız oldukça önemlidir. Taşınmaz hukuku sırasında yargı sürecinin yakından takip edilmesi ve usule uygun olarak hareket edilmesi müvekkillerin haklarının korunması açısından önem taşımaktadır.

Esenyurt avukat bürosu olarak, tapu iptali ve tescili ile inşaat sözleşmelerinin hazırlanması ve ipotek tesisi davaları için sizlere yardımcı olmaktayız. Taşınmazları konu edinen tüm dava türlerinde destek alabileceğiniz Esenyurt avukat ekibimiz gerek kurumsal, gerekse kişisel gayrimenkul davaları konusunda uzmandır. Tapu şerhi, konut satışı ve kira sözleşmeleri yanı sıra, taşınmazların imar durumlarının belirlenmesi konularında da avukatlarımız ile görüşebilirsiniz.

Esenyurt İcra Hukuku Avukatı

Esenyurt icra hukuku avukatı, satış v alacakları ilgilendiren tüm anlaşmazlık ve uyuşmazlıklarda hizmet vermektedir. Alacakların tahsil edilmesi yanı sıra ihtiyati haciz ve menfi tespit davaları ve iflasın ertelenmesi davaları sırasında danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Esenyurt avukat ekibimiz, İcra Hukuku’nu ilgilendiren tüm dava konularına her zaman müvekkillerine etkili sonuç vermek için destek olmaktadır. Şahsi icra davaları yanı sıra, şirketleri ve kurumları ilgilendiren icra davaları için de Esenyurt avukat büromuzu arayabilirsiniz.

Özellikle şirketlerin ekonomik açıdan oldukça etkilendiği iflas ve konkordato davalarında deneyimli bir avukat ile birlikte çalışılması tavsiye edilmektedir. İcra davalarında yasal sürelerin takip edilmesi ve zamanında doğru adımların atılması, hakların korunmasını yakından etkilemektedir.

Esenyurt İş Hukuku Avukatı

Esenyurt iş hukuku avukatı, en geniş konu içeriğine sahip olan İş Hukuku dalında sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. İşçi ve işverenleri yakından ilgilendiren iş davalarında uyuşmazlıkların yasal çerçevede çözülmesi için mutlaka hukuki danışmanlık alınması gerekmektedir.

İşten çıkarma veya işe alma sürecinde şirketlerin sözleşmelerinin hazırlanması ve ileriki dönemlerde yaşanan her türlü anlaşmazlıklarda, mutlaka Esenyurt avukat ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz. Tazminat, mobbing, işe iade davaları, fazla mesai ücretleri ve yıllık izin ücretlerini ilgilendiren tüm davalar için avukatlarımız ile görüşebilirsiniz.

Esenyurt Miras Hukuku Avukatı

Esenyurt miras hukuku avukatı, Türk Medeni Kanun kapsamında görülen dava türlerinde müvekkillerine hukuki destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Vasiyet, miras ve veraset ile intikal işlemleri yanı sıra mirasın reddi davalarında süreden kaynaklı olarak hak kaybı yaşamamak için bizleri arayabilirsiniz.

Ecri misil ve tereke tespiti ile izale-i şüyu davaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve avukat talepleriniz için Esenyurt avukat büromuzu arayabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Oldukça geniş bir konu ve dava çeşitliliğine sahip olan Miras Hukuku davalarında, tecrübeli ve uzman avukatlar ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.